MEIST

Meist

kIUSIST

KIUS Resto Nõmme keskuses on loodud kohalikele elanikele ja ümberkaudsetele külalistele nii kiireks einestamiseks kui ka rahulikumas atmosfääris maitsenaudingute pakkumiseks. Olgu tegemist mõnusa hommikueine, lõunapausi või õhtusöögiga, olulise tähtpäeva tähistamise või firmapeoga - pakume alati vaid kvaliteetsest toorainest valmistatud maitsvat ja nauditavat toitu.

KIUS Restos oled alati oodatud külaline - seda saad tunda, kogedes sõbralikku, pühendunud ja asjatundlikku teenindust oma ala proffidelt. Köögis loob kulinaarseid hõrgutisi pikaajalise kogemuse ja tervisliku käekirjaga Anu Kendra.

KIUS Resto loojad on ligi kahekümne aastase kogemusega Eesti toitlustus- ja restoranimaastikul, olles ka ise pidevalt ametis ja kogenud erinevaid ametikohti mitmetes toitlustusasutustes. Seega oleme veendunud, et just tänu kogemustele teame, mis eristab head väga heast. Olgu see toit, kosutav jook, teenindus või üldine atmosfäär - KIUS soovib teile pakkuda vaid väga head. Et see ka tõeks saaks julgustame ka oma külastajaid andma otsest ja ausat tagasisidet - üksnes nii saame paremini mõista teie vajadusi, eelistusi ja ootuseid, saame õppida, areneda ja muutuda veel paremaks. KIUS Resto loojate ja omanikena usume, et väärtuseks omaette on vahetu kliendikontakt, nii kohtad igapäevaselt restos ja igaüht meist teenindaja rollis, seda ikka selleks, et saaksime Sulle meie kallis külastaja, luua unustamatut kogemust. Kohtumiseni KIUS Restos!

UUDISKIRI

Liitu uudiskirjaga

Scroll to top